Przejdź do treści

Stowarzyszenie

Dzień Dziecka

Dzień Dziecka

Dzień Dziecka Dzień Dziecka Spółdzielnia Mieszkaniowa „NOWA” i Stowarzyszenie Rozwoju Edukacji „Lepsza Przyszłość”zapraszają na festyn dla dzieci w dniu 04.06.2022 r. w godz. 11.oo-14.oo Boisko„Orlik” ul. Szpakowa 1 W programie gry i zabawy, konkursy plastyczne, tańce integracyjne. Nagrody dla wszystkich uczestników!!!

Witaj Szkoło!

Witaj szkoło!

Witaj szkoło! Trzymamy mocno kciuki za wszystkie dzieci i młodzież rozpoczynającą dziś nowy rok szkolnyEdukacja to podstawa!

Światowy Dzień bez Papierosa

Światowy Dzień bez Papierosa

Palę więc śmierdzę Nasza szkoła już od wielu lat włącza się w obchody Światowego Dnia bez Papierosa, który obchodzony jest 31 maja.   Dzisiaj zatem, przedstawiciele klas wzięli udział w spotkaniu z pracownikami Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Lubinie, którzy opowiedzieli o szkodliwości palenia tytoniu.   Pedagodzy… Dowiedz się więcej »Światowy Dzień bez Papierosa

Wśród nas są Anioły

Wśród nas są anioły.

Wśród nas są Anioły „Jedynie prawdziwy człowiek zauważy potrzeby innego człowieka. Jedynie człowiek wielkiego serca wyciągnie doń pomocną dłoń.” Jan Paweł II Serdeczne podziękowania dla Pani Kasi za okazane wsparcie naszej akcji. To pokazuje, że wśród nas są Anioły, które tak po prostu, w odruchu… Dowiedz się więcej »Wśród nas są anioły.

Sprawianie radości

Sprawianie radości

Sprawianie radości Szanowni Państwo,   w dniu dzisiejszym otrzymaliśmy od Pani pedagog podanie w którym zwraca się z prośbą o wsparcie dla uczennicy z Naszej szkoły, która sama dzisiaj zwróciła się o pomoc. Znalazła się w trudnej sytuacji życiowej i liczy, że nie zostawimy Jej… Dowiedz się więcej »Sprawianie radości