Przejdź do treści

RODZINNY FESTYN Z OKAZJI DNIA DZIECKA

RODZINNY FESTYN Z OKAZJI DNIA DZIECKA
Rodzinny festyn z okazji Dnia Dziecka

W sobotę 27 maja Stowarzyszenie Rozwoju Edukacji „Lepsza Przyszłość” wspólnie ze Spółdzielnią Mieszkaniową „Nowa” oraz nauczycielami i uczniami Zespołu Szkół nr 2 im. Jana Wyżykowskiego w Lubinie zorganizowało rodzinny festyn z okazji Dnia Dziecka.

Dla najmłodszych oraz ich rodziców przygotowano wiele atrakcji z nagrodami. Dużym zainteresowaniem ze strony dziewczynek cieszyło się zaplatanie kolorowych warkoczyków. Młodsze dzieci chętnie korzystały z możliwości przyozdobienia twarzy rysunkami. Małym artystom umożliwiono udział w   zajęciach plastycznych. Miłośnicy rywalizacji   sportowej sprawdzali się w przeciąganiu   liny, strzałach na bramkę piłką do rugby i unihokeju. Niewątpliwą atrakcją był pokaz sprzętu wojskowego i policyjnego.  Można było zrobić sobie zdjęcia w pełnym umundurowaniu, zapoznać się z wyposażeniem radiowozu czy przejść slalom w alkogoglach. Wszystkich połączyły tańce integracyjne. Nietypową oprawę imprezy stanowiły sztuczny śnieg i bańki mydlane. Długie kolejki uczestników ustawiały się też przed loterią fantową. Na każdego czekały woda, owoce, słodycze oraz   pizza od naszych sponsorów. 

Pogoda dopisała, a impreza cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem najmłodszych mieszkańców osiedla, którzy opuszczali festyn z uśmiechem na twarzy.

 
Organizatorzy  
Stowarzyszenie Rozwoju Edukacji "Lepsza Przyszłość" Spółdzielnia Mieszkaniowa "Nowa" w Lubinie Zespół Szkół nr 2 w Lubinie
Gmina Lubin
 
zapraszają za rok.