Przejdź do treści

Festyn rodzinny z okazji „Dnia Dziecka”

Festyn rodzinny z okazji „Dnia Dziecka”

W sobotę 25 maja 2024 r. „Stowarzyszenie Rozwoju Edukacji „Lepsza Przyszłość” wspólnie ze Spółdzielnią Mieszkaniową „Nowa” oraz nauczycielami i uczniami Zespołu Szkół nr 2 im. Jana Wyżykowskiego w Lubinie zorganizowali festyn rodzinny z okazji „Dnia Dziecka”.

Było mnóstwo atrakcji, m.in: szkolenie psów, pokaz karate oraz przedstawienie teatralne przygotowane przez uczniów naszej szkoły. Dużą atrakcją był pokaz sprzętu wojskowego i policyjnego. Można było zrobić sobie zdjęcia w pełnym umundurowaniu, zapoznać się z wyposażeniem wozu policyjnego, obejrzeć pokaz udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Nie zabrakło również gier, zabaw przygotowanych przez harcerzy, tańców integracyjnych, postaci z bajek, malowania twarzy, tatuaży, kolorowych warkoczyków. Nawet pojawił się sztuczny śnieg i bańki mydlane. Długie kolejki ustawiały się też przed watą cukrową i popcornem. Na najmłodszych czekały różne gadżety, nagrody i miłe niespodzianki. Rodzice natomiast mogli spróbować domowych wypieków i wypić aromatyczną kawę, herbatkę przygotowanych przez uczniów klasy gastronomicznej. Pogoda była wspaniała, a impreza cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem najmłodszych mieszkańców osiedla. Wszyscy wychodzili z festynu z uśmiechem na twarzy 🙂 

Niedługo filmowa relacja z tego wydarzenia 🙂 

Dziękujemy WSZYSTKIM za pomoc w zorganizowaniu festynu, a szczególnie naszym Gościom i Sponsorom: KGHM polska Miedź S.A., KGHM ZANAM S.A., Urząd Gminy LubinLSSE w LegnicySELGROS w LubinieNETTO w LubinieCukiernia POEZJAKubusiowy Zakątek w LubinieKomenda Powiatowa Policji w LubinieSzkolenie Psów CYWILLubiński Klub Karate Kyokushin w LubinieZAGŁĘBIE LUBIN S.A klub piłkarski., lubińscy harcerze.

Organizatorzy:

Stowarzyszenie Rozwoju Edukacji "Lepsza Przyszłość"

Do zobaczenia za rok! 😛