Przejdź do treści

Bez kategorii

Festyn rodzinny z okazji „Dnia Dziecka”

Festyn rodzinny z okazji „Dnia Dziecka”

W sobotę 25 maja 2024 r. „Stowarzyszenie Rozwoju Edukacji „Lepsza Przyszłość” wspólnie ze Spółdzielnią Mieszkaniową „Nowa” oraz nauczycielami i uczniami Zespołu Szkół nr 2 im. Jana Wyżykowskiego w Lubinie zorganizowali festyn rodzinny z okazji „Dnia Dziecka”. Było mnóstwo atrakcji, m.in: szkolenie psów, pokaz karate oraz przedstawienie teatralne przygotowane przez uczniów naszej… Dowiedz się więcej »Festyn rodzinny z okazji „Dnia Dziecka”

Zapraszamy na festyn dla dzieci

Zapraszamy na festyn dla dzieci

Spółdzielnia Mieszkaniowa „NOWA” i Stowarzyszenie Rozwoju Edukacji „Lepsza Przyszłość”ZAPRASZAJĄna festyn dla dzieci: DZIEŃ DZIECKA 25.05.2024 r. 11:00 – 14:00 Boisko „Orlik”ul. Szpakowa 1 W programie gry i zabawy, konkursy plastyczne, tańce integracyjne.

Finał II edycji Międzyszkolnego Konkursu Historycznego “Trzech generałów”

Finał II edycji Międzyszkolnego Konkursu Historycznego “Trzech generałów”

Finał II edycji Międzyszkolnego Konkursu Historycznego “Trzech generałów” Dziś, 1 grudnia 2023 r., odbył się finał konkursu “Trzech generałów”. Była to druga edycja konkursu regionalnego, która ponownie cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Po etapie szkolnym do zmagań zakwalifikowało się trzydziestu uczestników szkół średnich z naszego regionu.… Dowiedz się więcej »Finał II edycji Międzyszkolnego Konkursu Historycznego “Trzech generałów”

Trzech Generałów

Zapraszamy do udziału w drugiej edycji Międzyszkolnego Konkursu Historycznego „Trzech Generałów”

Trzech Generałów Mamy zaszczyt zaprosić uczniów szkół ponadpodstawowych do udziału w Międzyszkolnym Konkursie Historycznym Trzech Generałów. Pierwsza edycja konkursu cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Ufamy, że i tym razem weźmiecie liczny udział w tym wydarzeniu. Konkurs skierowany jest do uczniów szkół średnich w całym regionie. Dla finalistów… Dowiedz się więcej »Zapraszamy do udziału w drugiej edycji Międzyszkolnego Konkursu Historycznego „Trzech Generałów”

Powstanie styczniowe 1863-1864

Finał I. edycji konkursu „Powstanie styczniowe 1863-1864”

„Powstanie styczniowe 1863-1864” Dziś, 13 stycznia 2023 roku odbył się finał konkursu „Powstanie styczniowe 1863 – 1864”. Była to pierwsza edycja konkursu regionalnego i bez wątpienia cieszyła się dużym zainteresowaniem. Do zmagań zakwalifikowało się 36. uczestników szkół średnich, którzy wykazali się ogromna wiedzą historyczną. Konkurs… Dowiedz się więcej »Finał I. edycji konkursu „Powstanie styczniowe 1863-1864”

Powstanie styczniowe 1863-1864

Zapraszamy do udziału w międzyszkolnym konkursie historycznym Powstanie styczniowe 1863-1864

Powstanie styczniowe 1863-1864 Mamy zaszczyt zaprosić uczniów szkół ponadpodstawowych do udziału w międzyszkolnym konkursie historycznym Powstanie styczniowe 1863-1864. Konkurs ma charakter bezpłatny i skierowany jest do wszystkich uczniów szkół średnich w całym regionie.  Dla finalistów przewidziano atrakcyjne nagrody. Zwycięzca otrzyma nagrodę o wartości 1000 złotych. Na… Dowiedz się więcej »Zapraszamy do udziału w międzyszkolnym konkursie historycznym Powstanie styczniowe 1863-1864